STAVIDLO, s.r.o. se zaměřuje na komplexní dodávky novostaveb a rekonstrukcí obchodů a obchodních domů, kanceláří a administrativních budov, vzdělávacích center, budov občanské vybavenosti, rodinných domů a dalších staveb v rozsahu pozemního stavitelství.

Společnost byla založena v roce 2008 Ing. Petrem Plecháčem s cílem vybudovat stavební společnost, která bude pro zákazníky známkou zaručené kvality. Tvrdou prací celého realizačního týmu si naše společnost od svého založení získala stabilní pozici na trhu, kterou každým rokem potvrzuje.


STAVIDLO - vozový park

Vize společnosti

Naší dlouhodobou vizí je poskytovat kvalitní stavební služby našim zákazníkům a tím posílit dobré jméno naší společnosti. Cestou k naplnění této vize jsou profesionálně řízené, spolehlivé a cenově dostupné stavební služby pro naše zákazníky a partnery.

Tým STAVIDLO s.r.o.

Náš pracovní tým tvoří 20 stálých zaměstnanců a několik desítek dalších sehraných dodavatelů. Dbáme na pozitivní firemní kulturu a zajišťujeme další vzdělávání a odborný rozvoj našich zaměstnanců. Mezi naše základní hodnoty patří:

  • slušnost
  • poctivost
  • zodpovědnost
  • profesionalita

Dlouhodobě spolupracujema jako hlavní dodavatel stavebních prací se společností Relycon, s.r.o. Od založení společnosti v roce 2008 jsme získali řadu dobrých referencí u těchto zákazníků: Tesco, ALbert, Hypernova SK, KIK, Hervis Sports, H&M, Debenhams, Jena nábytek, Lidl a další.