Spolupráce stavební firmy s architekty a projektanty v průběhu vznikajícího projektu umožňuje průběžně se zákazníky konzultovat vznikající návrh, což často ušetří spoustu času a peněz při samotné realizaci stavby.

Projekce

Zároveň předchází pozdějším komplikacím při realizaci zajímavých, ale v praxi obtížně proveditelných detailů. Na základě dlouhodobé spolupráce doporučujeme následující architektonické a projekční ateliéry:

O dům dál – architekti

Profesionální architektonický ateliér O dům dál – architekti má za sebou celou řadu úspěšně realizovaných projektů bytových a občanských staveb, rodinných domů a interiérů.

Allion

Profesionální architektonický a projekční ateliér Allion, který nabízí následující služby:

  • architektonické návrhy – od úvodní konzultace s klientem přes zadání a samotnou studii po 3D vizualizace, studie interiéru atd.
  • projektování – vyhotovení projektové dokumentace pro územní a stavební řízení
  • projektové řízení – efektivní koordinace přípravných, stavebních a dokončovacích prací na stavbě
  • autorský dozor – kontrola dodržování projektové dokumentace přímo na stavbě

Typizované RD

Ve spolupráci s ateliérem O dům dál – architekti jsme vyvinuli rodinný dům pro klienty, kteří jsou osloveni jednoduchostí formy venkovských staveb a zároveň požadují moderní a otevřený prostor k životu.

Naše typizované projekty RD.

RD Countryside S

RD Countryside XS


Dlouhodobě spolupracujema jako hlavní dodavatel stavebních prací se společností Relycon, s.r.o. Od založení společnosti v roce 2008 jsme získali řadu dobrých referencí u těchto zákazníků: Tesco, ALbert, Hypernova SK, KIK, Hervis Sports, H&M, Debenhams, Jena nábytek, Lidl a další.