Komplexní dodávky občanských, průmyslových a bytových staveb společně s dodávkami doplňkových stavebních služeb tvoří od založení společnosti hlavní náplň naší činnosti. Za dobu naší působnosti jsme zrealizovali řadu projektů od jednodušších drobných oprav až po složité a časově omezené realizace staveb probíhající za provozu.

sluzba-ilu

Mezi naše přednosti  patří schopnost uspokojit zákazníky z mnoha zcela odlišných odvětví a s odlišnými požadavky. Nesoustředíme se pouze na jeden okruh specifických zakázek, ale řešíme individuální projekty dle přání každého zákazníka. Realizovali jsme řadu zajímavých staveb (několik ukázek můžete nalézt v sekci Reference).

Díky různorodosti zakázek jsme získali cenné zkušenosti v oblasti pozemního stavitelství, které zužitkováváme na dalších realizovaných projektech. Našim zákazníkům nabízíme profesionální přístup a kvalitní provedení stavebních děl.

Realizační tým tvoří 20 kmenových pracovníků s řadou prověřených poddodavatelů, připravených k realizaci našich stavebních zakázek.

Nabízíme tyto hlavní stavební služby:

  • architektonické návrhy – ve spolupráci s osvědčenými architektonickými ateliery zajistíme kvalitní návrhy včetně 3D vizualizací
  • projektové dokumentace – zajištění projektové dokumentace pro územní a stavební řízení včetně nutných povolení, realizační projektové dokumentace včetně projektů jednotlivých profesí
  • realizace staveb – komplexní dodávky řemeslných a odborných stavebních prací na klíč
  • realizace rekonstrukcí – kompletní i dílčí rekonstrukce staveb, remodeling obchodních, restauračních a kancelářských prostor
  • realizace interiérů – úpravy interiérů od architektonického návrhu po nejmenší detaily

Dlouhodobě spolupracujema jako hlavní dodavatel stavebních prací se společností Relycon, s.r.o. Od založení společnosti v roce 2008 jsme získali řadu dobrých referencí u těchto zákazníků: Tesco, ALbert, Hypernova SK, KIK, Hervis Sports, H&M, Debenhams, Jena nábytek, Lidl a další.