Naše společnost se specializuje na fóliové hydroizolační systémy střešních plášťů, teras, spodních staveb a bazénů. Tyto hydroizolační materiály zaručují dlouhodobou a bezporuchovou funkci i v extrémních podmínkách.

Izolatérské práce

Izolace střech, teras a balkónů

Fólie určené pro hydroizolaci střech, teras a balkónů velice dobře odolávají  vyskytujícímu se koroznímu namáhání. Jedná se zejména o expozici UV záření, tepelné energie, mráz, agresivitu ovzduší, průmyslové exhalace a za zmínku také stojí odolnost proti přelétavému ohni a sálavému teplu. Fólie jsou velice dobře svařitelné, nezatěžují konstrukci střechy (do 2kg/m2) a po celou dobu životnosti (minimálně 30-40 let) jsou zcela bezúdržbové.

Izolace spodní stavby a základů

Zásadní předností fóliových hydroizolačních materiálů je jejich velká roztažnost až 250% (poměrné prodloužení při přetržení je 360%), což při sedání nové stavby, nebo tlaku spodní vody znamená stálé zachování hydroizolačních vlastností. Mezi další užitečné vlastnosti patří odolnost proti působení agresivních podzemních vod, trvalá pevnost v tlaku, pružnost a ohebnost za chladu, odolnost proti prorůstání kořenů, vynikající svařitelnost, možnost dokonalého provedení detailů, odolnost proti perforaci, velice účinná protiradonová bariéra spodní stavby, funkční spolehlivost a dlouhá životnost.

Izolace bazénů

Fólie určené pro hydroizolaci bazénů mají zásadní výhodu v tom, že je nelimituje tvarová složitost bazénů a  zároveň umožňují široký výběr barev. Tyto fólie jsou dobře svařitelné, stálobarevné, odolávají UV záření a vyrábějí se i v protiskluzné úpravě.

  • stavba bazénů – realizace bazénů na klíč ve spolupráci s firmou Samba bazény
  • stavba zahradních jezírek – zahradní jezírka z PVC fólie
  • stavba saun – vestavby atypických saun dle požadavků klienta

 


Dlouhodobě spolupracujema jako hlavní dodavatel stavebních prací se společností Relycon, s.r.o. Od založení společnosti v roce 2008 jsme získali řadu dobrých referencí u těchto zákazníků: Tesco, ALbert, Hypernova SK, KIK, Hervis Sports, H&M, Debenhams, Jena nábytek, Lidl a další.